Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Váš souhlas potvrdíte kliknutím a lze ho kdykoliv odvolat.

Odmítnout vše můžete zde.

 
 

Úvod » Dům a zahrada » Fóliovníky » Malatec 10022 Obloukový fóliovník 2x2x2 m 4m²


        

Malatec 10022 Obloukový fóliovník 2x2x2 m 4m²

skladem

 

Číslo produktu: 2_400013
Výrobce: MALATEC
EAN kód: 5900779935815
naše cena bez DPH: 1 645 Kč
naše cena s DPH (21 %):
1 990 Kč
Zahradní fóliovník prodlužuje vegetační období zeleniny od časného jara do pozdního podzimu. Výborné výsledky dává při pěstování teplomilné zeleniny, jako jsou rajčata. Praktické a levné řešení pro použití na domácích zahradách. Instalace je velmi snadná, fóliovník lze přemístit na jiné místo na zahradě. Při montáži by měl být fóliový kryt co nejpřesněji nasazen na ocelový rám, díky čemuž dojde k dokonalému natažení fólie eliminující negativní vlivy silného větru. Kryt je vyroben z PE fólie. Vstup do tunelu má po stranách dva silné zipy. Je zde také možnost sklopení vchodu. Boční okna jsou opatřena moskytiérami, díky kterým bude mít tunel přiměřenou vlhkost a správnou cirkulaci vzduchu. Boční límec pro stabilizaci by měl být zasypán zeminou nebo zasypán kameny. To umožní chránit tunel před větrem nafouknutým fólií. Silné profily navíc dělají konstrukci stabilní a odolnou vůči povětrnostním vlivům.


Vlastnosti:


QUICK LOCK - umožňuje rychlé a snadné otevírání a zavírání - bez ohledu na to, zda jste uvnitř nebo mimo tunel. Poté, co otevřete zámek a srolujete dveře, můžete je upevnit pomocí západky v horní části.


OKNA S MOSKYTIÉRAMI - odkrytá z obou stran, zajišťují dostatečné proudění vzduchu, regulují teplotu, množství světla a vlhkost. Zajišťují přizpůsobení potřebám dané plodiny, např. okurky, zelí, rajčata, fazole atd.


SNADNÁ MONTÁŽ - stačí nasadit fólii na rám a zakopat boční přírubu do země pro lepší stabilizaci a zamezení převrácení. Tunel ochrání vaši úrodu před škodlivými vlivy povětrnostních podmínek, jako je vítr, vydatné srážky nebo krupobití, ale také před zvířaty, která mohou úrodu zničit.


140g/m² FÓLIE S VLOŽENOU PE SÍŤOVINOU - voděodolná a odolná vůči UV záření, fólie je silná, pevná a není náchylná k roztahování. Použití fólie urychluje růst rostlin a zároveň chrání před škodlivými povětrnostními vlivy, poskytuje plnou difuzi světla a redukuje tmavší plochy, díky čemuž je skleník rovnoměrně osluněn. Na konci sezóny se doporučuje tunel vysušit a umístit do suché místnosti.


Obsah balení:


- fólie

- konstrukce (trubky)

- montážní prvky, kolíky a provázky

- obrázková instrukce


Technické parametry:


- barva: zelená

- materiál tunelu: fólie + PE

- konstrukční materiál: pozinkované trubky

- počet sekcí: 2

- počet vstupů: 1

- počet oken: 4

- velikost tunelu: 4m² (2x2x2m)

- hmotnost: cca 25 kg

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.